НОВОСТИ

6 июня 2020
5 июня 2020

Oszczędzaj z łatwością na zakupach w eMag!

Бизнес

Kiedy decydujemy się na zakupy przez Internet liczymy na to, że pozwolą nam one zaoszczędzić czas i pieniądze. Szukamy platform, które umożliwią nam jednoczesny zakup towarów z wielu kategorii tak, abyśmy nie musieli odwiedzać dziesiątek sklepów. Chcemy, aby było tanio i wygodnie. Czy takie połączenie jest w ogóle możliwe?

eMag.pl – co oferuje nam platforma?

EMag.pl to platforma internetowa umożliwiająca dokonanie wygodnych zakupów w sieci. Korzystając ze strony emag.pl, możemy wybierać produkty z blisko 1600 kategorii. Wszystko, czego potrzebujemy jest tak naprawdę w jednym miejscu!

Korzyści płynące z zakupów z eMag to między innymi:

  • szybka, a często również bezpłatna dostawa towarów do domu,
  • darmowe wnoszenie sprzętu i recykling AGD,
  • możliwość skorzystania z rozszerzonych gwarancji,
  • darmowe zwroty bez zbędnych formalności,
  • możliwość śledzenia przesyłki,
  • przyjazny użytkownikowi panel, który pozwala na szybkie złożenie zamówienia.

EMag powoli wysuwa się na pozycję lidera wśród sklepów online Europy środkowo-wschodniej. Stały rozwój pozwolił marce wypracować rozwiązania, które zapewniają wygodne, a jednocześnie bezpieczne zakupy w sieci. Wraz z pierwszym zamówieniem utworzone zostanie dla nas indywidualne konto klienta. Dzięki temu przy kolejnych odwiedzinach sklepu będziemy mogli przejść bezpośrednio do zakupów – bez konieczności ponownej rejestracji.

Jak oszczędzić na zakupach w eMag?

EMag to platforma niezwykle przyjazna klientom, a przy tym elastyczna. Wszelkie zniżki na produkty są tu aktualizowane na bieżąco. Klienci mogą korzystać również ze zniżek transportowych albo zakupów ratalnych. Aby nasze zakupy były jeszcze bardziej satysfakcjonujące, możemy wykorzystać kod rabatowy emag.pl. Oferta kodów jest aktualizowana systematycznie, dzięki czemu praktycznie w każdym momencie możemy skorzystać ze zniżki na wybraną grupę towarów. Aktualne promocje obejmują obniżenie ceny na poszczególne produkty lub kody pozwalające obniżyć cenę całego lub części zamówienia (nawet do kilkudziesięciu procent!).

Korzystanie z kodu rabatowego jest w pełni darmowe i bezpieczne. Promocji jest tak wiele, że każdy znajdzie coś dla siebie. Warto śledzić je na bieżąco, ponieważ ważność kodów jest ograniczona czasowo, a ponadto promocje się zmieniają i w różnych terminach obejmować mogą różne kategorie towarów.

Przykład eMag.pl pokazuje, że stworzenie bezpiecznej, przyjaznej klientowi platformy zakupowej jest jak najbardziej możliwe. To przestrzeń, która pozwala nam zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne towary w trakcie jednych zakupów, gwarantując nam wygodę i oszczędność czasu. Największą zaletą miejsca są jednak nieprzerwane promocje i możliwość korzystania z kodów rabatowych, dzięki którym zakupy stają się przyjemnością.

Tekst przygotowany we współpracy z Credit-10.

Новости Статьи Интервью Фото Видео Редакция Реклама